MS v beach volejbale: Češky končí v osmifinále | Bet-Arena.cz

MS v beach volejbale: Češky končí v osmifinále

Vyhrávejte ZDARMA
Akční nabídka:
Online sázková kancelář Fortuna 900 Kč ZÍSKEJ
BONUS
Online sázková kancelář Tipsport 150 Kč ZÍSKEJ
BONUS
Online sázková kancelář Chance 200 Kč ZÍSKEJ
BONUS

 

České plážové volejbalistky bohužel nezvládly svá osmifinálová utkání a na Mistrovství světa v beach volejbale 2017 ve Vídni končí.

Plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková

Hermannová / Sluková překvapivě nestačily na A. Ross / Fendrick

Větší naděje se po dosavadní předvedené hře na MS v plážovém volejbale 2017 vkládaly do páru Barbora Hermannová / Markéta Nausch Sluková, které si suverénně beze ztráty setu poradily se všemi soupeřkami ve skupinové fázi.

V prvním utkání play-off měly celkem smůlu na los, když "vyfasovaly" silný brazilský pár Agatha / Duda, po těsném vítězství ale zavládla euforie a možná už i myšlenka na skvělé umístění. A. Ross / Fendrick totiž měly být výrazně snadnějšími soupeřkami. První set byl v režii Češek, ve druhém ale bohužel nevyužily mečbol a ve třetí sadě už byl lepší Američanky. Velká škoda.

Plážové volejbalistky Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová

Kolocová / Kvapilová ovládly úvodní set, nakonec se Sweat / Summer prohrály

Také druhý český pár ovládl bez chybičky svou základní skupinu, byť v každém ze třech utkání ztratily set. První zápas play-off jim pak přisoudil hratelné Holanďanky, se kterými už Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová sadu neztratily.

Do dnešního utkání proti nasazeným #5, Američankám Sweat / Summer, vstupovaly Češky jako outsiderky. První set měly naše pod kontrolou a ovládly jej, postupem času se ale favoritky začaly rozehrávat a byly lepší. V rozhodující zkrácené sadě vedly K / K už 5:2, náskok ale nevyužily a na turnaji tak bohužel také končí.

Oba české páry skončily na děleném 9. místě, což je pro všechny nejlepší výsledek v kariéře. Minimálně u Hermannové se Slukovou je to škoda – nevyužitý mečbol a následné příhodné soupeřky ve čtvrtfinále budou ještě chvilku mrzet.

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Přepnout na plnou verzi
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Provozovatel: J & L SOLUTIONS LIMITED, Suites 41/42, Victoria House, 26 Main Street, Gibraltar