Start NHL: Obhájce titulu Pittsburgh začne výhrou | Bet-Arena.cz

Start NHL: Obhájce titulu Pittsburgh začne výhrou

Start NHL je už konečně tady. V úvodním zápase nové sezóny se utkají obhájci titulu Pittsburgh a tým, který Stanley Cup naopak nikdy nevyhrál - St. Louis Blues. Domácí Pens jsou jednoznačnými favority a do nového ročníku vstoupí vítězně.

Pittsburgh Penguins

Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues

Ohájci Stanley Cupu Pittsburgh Penguins neudělali v týmu nějaké zásadnější změny. Sice odešla například brankářská dvojka Marc-André Fleury, který nyní hájí barvy Vegas Golden Knights. Síla kádru ovšem zůstala.

St. Louis naopak na úvod sezóny dost trápí zranění. Mimo hru jsou hráči jako Fabbri, Bouwmeester, Berglund, nebo třeba mladík Kostin. Celkem marodka Blues aktuálně čítá více než deset hráčů  a to se proti silnému Pittsburghu musí projevit.

Čas utkání: 5.10. 2:05 / Živě na Nova Sport 1

TIP 1 (Vítězství domácích) v kurzu 1,92 Vsadit u Fortuny bez rizika až do 1 000 Kč

Penguins zvítězí

Ani jeden tým v přípravných zápasech neoslnil, ale na přípravu NHL je potřeba koukat trochu jinak, než na přátelské zápasy v jiných ligách. Na dnešní tiket patří jednička. Pittsburgh totiž v domácím prostředí neprohrává.

Titulní strana Standardní písmo Větší písmo

Přepnout na plnou verzi
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Provozovatel: J & L SOLUTIONS LIMITED, Suites 41/42, Victoria House, 26 Main Street, Gibraltar